Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Boris Vian: Červená tráva

Krátky opis
Vydanie štvrtého ťažiskového románu francúzskeho autora Borisa Viana (1920 – 1959) podnecuje čitateľskú vnímavosť k základným problémom moderného a postmoderného sveta, ktoré sú stvárnené netradičnými a umelecky pôsobivými prostriedkami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Boris Vian: Červená tráva

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2018 - 28.02.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Michaela Jurovská

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 472,00 €