Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora komunitných aktivít knižnice

Krátky opis
Magické podujatie v priestoroch knižnice plné hier a prekvapení. Pre deti je pripravený pestrý celonočný program vrátane stretnutia s literárnym hosťom: publicistom, pesničkárom, textárom, cestovateľom Petrom KEFOVIČOM Šrankom, zábavno-vzdelávacia Pitva knihy, tvorivé dielne, súťaž o najkrajšie papučky a iné zábavné aktivity.
Fotogaléria
Názov podujatia
Papučková noc

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
10.11.2017 - 11.11.2017

Popis projektu

Realizácia komunitných aktivít knižnice so zreteľom na zvyšovanie vzdelanostnej úrovne, návštevnosti knižnice a podporu čítania predstavuje zámer projektu. Jednou z aktivít napĺňajúcich zámer je aj podujatie Papučková noc, ktoré je určené žiakom 1. stupňa ZŠ. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €