Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
V roku 2019 si pripomenieme 70. výročie Trate mládeže.
Fotogaléria
Názov podujatia
TM 49-19?

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
14.09.2019

Popis projektu

V roku 2019 si pripomenieme 70. výročie Trate mládeže. Na podujatí, ktoré túto udalosť pripomenie sa návštevníci budú môcť zoznámiť s novými príbehmi spojenými s touto unikátnou technickou pamiatkou, nazrieť do lokomotív, ktoré počas desaťročí  chodili po trati, navštíviť pojazdnú výstavu, uvidieť fotografie súčasnej umelkyne Dominiky Jackuliakovej či zúčastniť sa vystúpenia https://almaziastiavnica.sk/umelci-zoznam/lucnica/" style="color: rgb(55, 124, 167); transition-property: color, background-color, border-color; transition-duration: 0.2s; transition-timing-function: linear; font-family: " open="" sans",="" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 15px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">Lúčnice, ktorá sa začala formovať práve pri výstavbe železničného spojenia medzi Banskou Štiavnicou a Hronskou Dúbravou.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €