Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Predstavenie HLAVOU V OBLAKOCH je druh „lenivého turizmu“. Je to pohodlná levitácia s hlavou v oblakoch, kde je všetko pravdepodobné a skutočné.
Fotogaléria
Názov podujatia
S hlavou v oblakoch

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
25.05.2019

Popis projektu

Táto prehliadka pod holým nebom používa čas a priestor na vytvorenie ilúzií. Tieto minúty poskytujú príležitosť na reflexiu, je to skutočné…v oblakoch, alebo na zemi…s nohami na zemi a všetkým ostatným na oblohe s hlavou v oblakoch…hranicou medzi nebom a zemou…ste príjimateľ…ste snílek?

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €