Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Astronomická prednáška pre verejnosť na tému Jarné súhvezdia a ich objekty a zároveň pozorovanie vo hvezdárni s odborným výkladom pre verejnosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: prednáška a pozorovanie vo hvezdárni

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
12.04.2019

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre organizuje 12.4.2019, v piatok o 19.00 pre neorganizovanú verejnosť astronomickú prednášku o jarných súhvezdiach a ich objektoch na oblohe. Prednášku a prezentáciu bude viesť Mgr. Mária Záborská, členka Slovenského zväzu astronómov (SZA). Po prednáške je vždy priestor na otázky z publika. V tento deň ponúka KOS v Nitre pre verejnosť aj pozorovanie oblohy a objektov na nej pomocou astronomického ďalekohľadu. Pozorovanie s odborným výkladom vedie Ing. Juraj Pecháč, člen SZA

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €