Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Rapový workshop na Šobove 16. apríla o 17:00 - 19:00
Fotogaléria
Názov podujatia
Je to v nás (workshop)

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
16.04.2019

Popis projektu

Chceš sa dozvedieť niečo o modernej hudbe? Chceš sa naučiť rapovať a precítiť beat? Alebo radšej chceš byť spevákom či speváčkou? Chceš zložiť vlastný song? Poď medzi nás!

Je to v nás je séria workshopov vedených https://almaziastiavnica.sk/umelci-zoznam/wuashica-a-k-a-wuackowec-sk/" style="color: rgb(55, 124, 167); transition-property: color, background-color, border-color; transition-duration: 0.2s; transition-timing-function: linear;">Wašo Wuačkowec a https://almaziastiavnica.sk/umelci-zoznam/wuashica-a-k-a-wuackowec-sk/" style="color: rgb(55, 124, 167); transition-property: color, background-color, border-color; transition-duration: 0.2s; transition-timing-function: linear;">Dodo Klimko, na konci ktorých bude nový hit, ktorého sa môžeš stať spolutvorcom. Naše bezplatné stretnutia sa odohrávajú v Komunitnom centre v lokalite Šobov a pozvaný na ne je ktokoľvek, kto má chuť byť pritom. Ponúkame nielen tvorivú zábavu, ale aj poznanie a zaujímavosti zo zákulisia viacerých hudobných žánrov.

Počas workshopov sa budeme orientovať na žánre ako hip – hop, RnB, jazz, funky, house, trance a mnohé iné. Budeme hľadať nielen mladých spevákov, ale aj hudobníkov, rapperov, textárov. A čo je najlepšie – spolu nielenže vytvoríme skladbu, ale aj s Marekom Garaiom natočíme svoj prvý videoklip.

Podujatie je súčasťou projektu Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity (Mesto kultúry 2019), ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €