Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávajte sa s nami!

Krátky opis
Projekt zameraný na vzdelávanie dospelých a zvyšovanie čitateľskej gramotnosti detí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tréningy pamäti pre seniorov začiatočníkov

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.04.2019 - 04.06.2019

Popis projektu

10 stretnutí pre uzavretú skupinu seniorov zameraných na rozvoj kognitívnych schopností, relaxáciu a praktické precvičovanie získaných vedomostí vedie certifikovaná trénerka pamäti.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
6 570,00 €

Výška podpory:
6 200,00 €