Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami čítať všetci slovensky aj anglicky

Krátky opis
Podujatia organizované pre žiakov ZŠ , MŠ a verejnosť. V čase trvania podujatia budú vyhlásené výsledky, Najlepší detský čitateľ za rok 20118 a zapojíme sa do celosvetového podujatia Noc s Andersenom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Týždeň slovenských knižníc 2019

Miesto konania / kraj
Sliač / Zvolen

Termín konania
25.03.2019 - 04.04.2019

Popis projektu

Jednotlivé podujatia sú zamerané na prácu s knihou, s čitateľmi. Lektori Ujo Mrkvička - 4ítanie s Mrkvičkom, Mgr. Janáková  - Ako sa predávali knihy kedysi - život M.Hrebendu, K. Nádaská - Jarné zvyky. 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Sliač

Celkový rozpočet:
1 810,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €