Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta

Krátky opis
Čítanie jarných príbehov o chrobáčikoch a prebúdzajúcej sa prírode a tvorivé dielne.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jarné prebúdzanie

Miesto konania / kraj
Žaškov / Dolný Kubín

Termín konania
25.03.2019

Popis projektu

Organizovaním poobedných tvorivých dielní a spoločných čítaní chceme u žiakov zvýšiť záujem o čítanie kníh, literárny prejav, podporiť kultúru čítania. Pomôcť žiakom zmysluplne využívať voľný čas, tráviť ho užitočne a tak predchádzať negatívnym vplyvom, ktoré na ne číhajú.

Názov prímateľa
Obec Žaškov

Celkový rozpočet:
1 300,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €