Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Keď sa začítame..."

Krátky opis
Pozývame na besedu so spisovateľom Milanom Zelinkom, držiteľom ceny Anasoft litera, ktorý vydal v roku 2018 svoju šestnástu knihu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Blízke diaľavy - beseda so spisovateľom Milanom Zelinkom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
02.04.2019

Popis projektu

Milan Zelinka sa na východné Slovensko priženil, no práve na východe našiel žriedlo nápadov. Píše o témach blízkych jeho srdcu, o ľuďoch, ktorých stretáva a na ktorých myslí; čerpá z reality a pretkáva ju vyzretou literárnou predstavivosťou. Jeho najnovšia kniha "Blízke diaľavy" ponúka súhrn deviatich poviedok postavených na odhaľovaní spletitosti ľudských vzťahov.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €