Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZATANCUJME SI

Krátky opis
Cieľom súťaže a prehliadky je podpora folklórnych tradícií a uchovávanie pre budúce generácie. Rozvoj tvorivej kreativity, živej prezentácie, interpretácie, možnosť vzájomného porovnania tvorivých, autorských a interpretačných prístupov. Dôležitou projektovou aktivitou je odborný seminár, ktorý plní funkciu edukačnej časti podujatia a je prínosom pre súťažiacich.
Fotogaléria
Názov podujatia
ZATANCUJME SI

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
06.04.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 170,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €