Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019

Krátky opis
V rámci projektu Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019 vyhlasujeme výtvarnú súťaž pre deti a mládež do 15 rokov "Hviezdy a súhvezdia - udalosti - osobnosti".
Fotogaléria
Názov podujatia
Hviezdy a súhvezdia - udalosti - osobnosti

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
20.03.2019 - 25.05.2019

Popis projektu

V rámci projektu Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019 vyhlasuje Hornonitrianska knižnica v Prievidzi výtvarnú súťaž pre deti a mládež do 15 rokov "Hviezdy a súhvezdia - udalosti - osobnosti" venovanú M.R. Štefánikovi. Vyhodnotenia sa mladí maliari dočkajú v posledný májový piatok - 31.5.2019.

Tešíme sa na všetky práce.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 713,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €