Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce

Krátky opis
Aktivita SPOZNAJME KYSUCKÉ POVESTI je súčasťou projektu NAŠE KYSUCE zameraného na rozšírenie poznatkov o regionálnom a nehmotnom kultúrnom dedičstve Kysúc. Počas aktivity sa žiaci zábavnou formou oboznámia s postavami a udalosťami, ktoré sú spojené s obcami a miestami nášho regiónu. Následne vybranou výtvarnou technikou zobrazia postavu alebo udalosť, ktorá ich najviac oslovila. Tieto žiacke výtvarné práce budú predmetom výstavy „Povesti našimi očami“.
Fotogaléria
Názov podujatia
SPOZNAJME KYSUCKÉ POVESTI

Miesto konania / kraj
Staškov / Čadca

Termín konania
22.03.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
2 800,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €