Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Tvorivá remeselná dielňa - tradičné ľudové remeslo - výšivka krivou ihlou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výšivka krivou ihlou

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
19.03.2019

Popis projektu

Gemersko-malohontské osvetové stredisko organizuje dňa 19. marca 2019 tradičnú tvorivú dielňu pod názvom Výšivka krivou ihlou s odbornou lektorkou Agátou Hlinicovou z Detvy. Dielňa sa koná od 10,00 hod. v zasadačke Gemersko-malohontského osvetového strediska. Cieľom tvorivej dielne je podpora a uchovanie tradičného remesla v súčasnosti. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €