Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Neskrývaj, čo doma máš II.

Krátky opis
Séria podujatí venovaných neprofesionálnym filmárom a fotografom v regióne Gemer-Malohont.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neskrývaj, čo doma máš - Regionálna súťaž amatérskej filmovej a videotvorby

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
22.03.2019

Popis projektu

Regionálna súťaž amatérskej animovanej, filmovej a videotvorby určená pre tvorcov z okresov Rimavská Sobota a Revúca - vyhodnotenie a verejné premietanie súťažných filmov.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 625,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €