Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pohľady do umenia - Výtvarné dialógy- prednáška spojená s besedou zameraná na výtvarnú komunikáciu a interpretáciu výtvarného umenia. Súčasťou budú i konzultácie k autorskej tvorbe pre neprofesionálnych výtvarníkov lektor: Karol Felix, akad. maliar miesto : Krajské osvetové stredisko v Nitre dátum: 14. 3. 2019
Fotogaléria
Názov podujatia
Pohľady do umenia - Výtvarné dialógy

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.03.2019

Popis projektu

Zámerom podujatia je neformálne vzdelávanie,  aktivizácia a  podpora účastníkov vo všetkých žánroch výtvarnej tvorby. 

Cieľom je získanie nových informácií od  akademického  maliara Karola Felixa z  oblasti výtvarného umenia a umelecko-odborný rast jednotlivcov prostredníctvom rád, odporúčaní  a konzultácií od lektora.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €