Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nové knihy v školskej knižnici

Krátky opis
Školská knižnica ZŠ s MŠ v Dlhej nad Oravou organizuje od 18. 3. - 29. 3. 2019 zábavné literárne kvízy, prezentácie nových kníh a rovesnícke čítanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Marec s knihou

Miesto konania / kraj
Dlhá nad Oravou / Dolný Kubín

Termín konania
11.03.2019 - 29.03.2019

Popis projektu

Hlavným cieľom je osloviť žiakov rôznych vekových kategórií, podporiť vzťah ku knihám a vzbudiť záujem o knihu a čítanie. Učitelia si pre žiakov pripravili pestrú škálu čitateľských aktivít, zameraných na zvyšovanie úrovne čitateľskej gramotnosti, rozvíjanie predstavivosti a upevňovanie vzťahu ku knihám. 

Názov prímateľa
Základná škola s materskou školou Dlhá nad Oravou 110

Celkový rozpočet:
1 053,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €