Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

45. výročie FS Hriňovčan

Krátky opis
Folklórny súbor Hriňovčan slávi v roku 2017 už 45. výročie od svojho vzniku a pri tejto príležitosti sme si pripravili pre divákov, ale aj našich hostí a gratulantov pásmo ľudového tanca, spevu a hudby. Predstavenie uvedieme trikrát,: 17, 18 a 26.11.2017 v kinosále MsKS Hriňová. Všetci záujemcovia a fanúšikovia FS Hriňovčan sú srdečne vítaní.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Hriňovej som narodený

Miesto konania / kraj
Hriňová / Detva

Termín konania
17.11.2017 - 26.11.2017

Popis projektu

Folklórny súbor Hriňovčan slávi už 45 výročie od svojho vzniku a pri tejto príležitosti odohrá tri celovečerné vystúpenia pre pozvaných hostí aj verejnosť. Program vystúpení v podaní súčasných a bývalých členov FS Hriňovčan je koncipovaný do chronologického sledu životných udalostí jedného „hriňovčana“ a počas dvoch hodín plných ľudového tanca, hudby a spevu prevedie divákov veľkou časťou našej tvorby. Po programe pre pozvaných hostí v sobotu 18.11.2017 bude nasledovať slávnostná recepcia pre sponzorov, čestných hostí a súčasných a bývalých členov FS Hriňovčan, ktorá bude pokračovať ľudovou zábavou až do bieleho rána. 

Názov prímateľa
Bystrô

Celkový rozpočet:
11 650,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €