Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019

Krátky opis
Počas Noci s Andersenom 29. marca 2019 do Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi zavíta regionálna spisovateľka Lenka Gahérová. Čo si pre nocľažníkov prichystala zostáva do posledných okamihov tajomstvom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Noc s Andersenom

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
29.03.2019

Popis projektu

V rámci projektu "Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019" počas Noci s  Andersenom 29. marca 2019 do Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi zavíta regionálna spisovateľka Lenka Gahérová. Čo si pre nocľažníkov prichystala zostáva do posledných okamihov tajomstvom.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 713,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €