Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica je IN

Krátky opis
Stretnutie detí s jubilujúcim spisovateľom a výtvarníkom Danielom Pastirčákom v oddelení pre deti Knižnice JF v Trnave o 10.00 hod. a v pobočke Tulipán o 11.30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozprávky zo šípového kra a z lepšieho sveta

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
18.03.2019

Popis projektu

Stretnutie sa koná v rámci cyklu Kniha a ešte trochu viac 

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 300,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €