Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Autorské stretnutie so spisovateľkou Lenou Riečanskou
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľkou Lenou Riečanskou

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
19.03.2019

Popis projektu

Autorské stretnutie so spisovateľkou Lenou Riečanskou. Nosnú tvorbu autorky Leny Riečanskej, ako sú napríklad romány Trojlístok z internátnej izby, Karolína, neblázni!, Nebo, peklo, raj, či Čerešňa na šľahačku možno žánrovo zaradiť  medzi spoločenské romány venované najmä dospelým čitateľkám. Časť autorkinej tvorby je však priamo zacielená na dospievajúcu mládež. Knihami Som, aká som! alebo Sladkých štrnásť s horkou príchuťou.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
4 750,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €