Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné technologické postupy intermediálnej tvorby

Krátky opis
Cyklické tvorivé dielne pod vedením odborných lektorov z radov profesionálnych výtvarníkov a umelcov s vedomím tradičných výtvarno-technologických postupov. V oblasti výtvarných remeselných techník pokračujeme v úspešnom projekte z minulého roku, s posunom k novým dimenziám intermediálnej tvorby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné technologické postupy intermediálnej tvorby

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
09.12.2017

Popis projektu

Lektor Mgr. art. Róbert Močiliak
Štvrtá aktivita projektu na tému Maľba alternatívnymi prostriedkami - maľba valčekmi. Výtvarníci využijú netradičné prostriedky - valčeky rôznych veľkostí, čím dosiahnu nový výtvarný výraz.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
1 265,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €