Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rasťo Frič - art brut

Krátky opis
Multižánrová výstava. V rámci výstavy budú inštalované obrazy a komiksy výtvarníka, hudobníka a rodáka z Ružomberka Rasťa Friča.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rasťo Frič - art brut

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
05.09.2017 - 29.09.2017

Popis projektu

Multižánrová výstava predstaví a odprezentuje širokej verejnosti tvorbu významného predstaviteľa výtvarného smeru art brut - porotcami oceňovaného neprofesionálneho výtvarníka Rasťa Friča z Ružomberka.
Spracovanie brožúry Rasťo Frič - art brut , v ktorej bude zachytená jeho tvorba s odbornými textami Kataríny Lucinkiewiczovej.
Dokumentárny film Rasťo Frič art-brut predstaví Rasťa Friča a jeho rozmanitú tvorbu.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
1 583,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €