Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vyjadri sa umením

Krátky opis
Vzdelávanie žiakov a študentov na tému sociálne schopnosti a umenie. Odborný lektor Mgr. Petr Turoň
Fotogaléria
Názov podujatia
Vyjadri sa umením

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.02.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

Témami vzdelávania budú: fotenie - street fotografia, portrétová fotografia; námet a scenár na dokument a storyboard na hraný film. Študenti sa oboznámia so sociálnymi kompetenciami  asertivitou, empatiou, vzájomnou komunikáciou a tímovou spoluprácou.Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
2 106,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €