Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Filmársky plenér - cyklické vzdelávanie

Krátky opis
Plenér pre neprofesionálnych filmárov na tému kamera. Odborný lektor doc. Mgr. Anton Szomolányi, ArtD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmársky plenér - cyklické vzdelávanie

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
12.05.2017 - 14.05.2017

Popis projektu

Hlavnou témou je práca s kamerou zameraná na svetlo v interiéri a exteriéri a následné postprodukčné spracovanie filmových záberov pri strihu.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
2 422,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €