Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Šikovníček - detský remeselný tábor

Krátky opis
Detský prímestský remeselný tábor.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šikovníček - detský remeselný tábor

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
24.07.2017 - 28.07.2017

Popis projektu

Pod vedením školených lektorov sa prihlásené deti zaučia do tajov rôznych remeselných techník vychádzajúcich z tradičných remeselných postupov ako sú tkanie, suché plstenie vlny, maľovanie na hodváb, háčkovanie, tkanie cigánskych tkaníc. Z hliny deti vyrobia rôzne hrnčeky, reliéfy, erby a iné dekoratívne a tradičné predmety. Novinkou tohtoročného tábora bude dielňa na spracovanie kože.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
2 422,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €