Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fotografický plenér

Krátky opis
Trojdňový fotografický plenér na tému street foto a fotenie architektúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotografický plenér

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
21.06.2017 - 23.06.2017

Popis projektu

Fotografický plenér sa uskutoční od vedením odborných lektorov Mgr. art. Lukáš Macek a BA (HONS) Branislav Štefánik. Po ukončení plenéru bude zo zrealizovaných fotografií usporiadaná výstava.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
2 344,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €