Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Premiérový program pri príležitosti vzniku detských folklórnych súborov

Krátky opis
Premiérový program pri príležitosti vzniku detských folklórnych súborov
Fotogaléria
Názov podujatia
Obrázky zo Zemplína

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
24.03.2019

Popis projektu

V tomto roku oslávia súbory Jazierko, Železiarik a Želiezko výročia svojho vzniku. Pri príležitosti 45. výrčia založenia detského folklórneho súboru Železiarik, a 10. výročia založenia súboru pohybových hier Jazierko a mládežníckeho folklórneho súboru Želiezko súbory pripravili reprezentatívny program s názvom Obrázky zo Zemplína. Ústredným motívom programu je región Zemplín. Tematicko ucelený program je zameraný na detský prejav, detské hry, piesne a tance

Premiéru uvedieme dňa 24.3. 2019 v Štátnom divadle v Košiciach o 14:30 a 17:00.


Názov prímateľa
Košické folklórne štúdio

Celkový rozpočet:
6 400,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €