Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Muzikanti kde ste?

Krátky opis
Séria dielní pre mladých muzikantov nie len z regiónu Liptov. Vytvorenie komplexnej celoročnej edukačnej aktivity zameranej na predníka - primáša ľudovej hudby a huslistov detských a mládežníckych folklórnych kolektívov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Muzikanti kde ste?

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.12.2017

Popis projektu

Muzikantské dielne pre detských primášov ľudových hudieb s lektorom Ing. Michalom Kubáňom Dis. art. na tému koledy.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 850,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €