Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre všetkých

Krátky opis
Výstava, exkurzie, zážitkové čítania, posedenia, kvíz
Fotogaléria
Názov podujatia
Nové knihy v knižnici

Miesto konania / kraj
Halič / Lučenec

Termín konania
11.03.2019 - 29.03.2019

Popis projektu

V rámci realizácie projektu KNIŽNICA PRE VŠETKÝCH, ktorý podporil Fond na podporu umenia sumou 1.200,00 € Obecná knižnica v Haliči zakúpila viac ako 200 nových kníh. V čase od 11. 3. 2019 do 29. 3. 2019 knižnica organizuje výstavu nových kníh, exkurzie do knižnice, zážitkové čítania pre deti, posedenie pri čaji so seniormi, kvízy a súťaže pre deti... Všetky tieto podujatia sú zamerané na propagáciu knižnice a nových kníh.

Podujatia sa realizujú v rámci projektu Knižnica pre všetkých.

Projekt finančne podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Halič

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €