Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica je IN

Krátky opis
Stretnutie so Svetozárom Krnom, priekopníkom slovenskej expedičnej a diaľkovej turistiky, ktorý nám porozpráva o svojom putovaní po škandinávskych krajinách
Fotogaléria
Názov podujatia
Cestou necestou za polárnym slnkom

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
13.03.2019

Popis projektu

Podujatie sa koná v rámci cyklu Dobrodružstvá cestovania v čitárni Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave o 17.00 hod.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 300,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €