Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Foajé - centrum pre komunitnú kultúru

Krátky opis
Nefyzická performancia (pocitu osobnej roztrieštenosti, multitaskingu, sedenia na viacerých stoličkách zároveň a večného nestíhania) uväznená do objektu. ONA ako hologram a zvuk. Vlastnú tvár divákovi pomôžu nájsť cudzinci z Jericha. Hologram vznikol v spolupráci s efektovým umelcom Michalom Šabíkom. Vernisáž: štvrtok 16. novembra o 19.OO h
Fotogaléria
Názov podujatia
Lucia Čarnecká: ONA a cudzinci z Jericha socha / hologram / performancia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.11.2017 - 04.12.2017

Popis projektu

Nefyzická performancia (pocitu osobnej roztrieštenosti, multitaskingu, sedenia na viacerých stoličkách zároveň a večného nestíhania) uväznená do objektu. ONA ako hologram a zvuk. Vlastnú tvár divákovi pomôžu nájsť cudzinci z Jericha. Hologram vznikol v spolupráci s efektovým umelcom Michalom Šabíkom.

Vernisáž: štvrtok 16. novembra o 19.OO h

Názov prímateľa
Foajé

Celkový rozpočet:
25 000,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €