Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stretnutia s literatúrou 3

Krátky opis
Beseda určená detským čitateľom so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou o knihe Decká z mesta sa (ne)vedia biť .
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Kristínou Mišovičovou.

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
19.03.2019

Popis projektu

Kristína Mišovičová je autorka knihy pre deti Decká z mesta sa (ne)vedia biť , ktorá nenásilnou formou poučí o hodnote kamarátstva, ale aj pobaví a rozosmeje. Príde ju prezentovať svojim detským čitateľom do Liptovskej knižnice G.F.Belopotockého v Liptoskom Mikuláši na pobočku knižnice na ZŠ Janka Kráľa na Podbrezinách.

 

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
1 883,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €