Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zoltán Rédey Krátka správa o dlhej trase osamelého bežca. Poézia Ivana Štrpku

Krátky opis
Podujatie organizuje vydavateľstvo Modrý Peter v spolupráci s Katedrou kulturológie UKF v Nitre a uskutoční sa v Univerzitnom tvorivom ateliéri, B. Slančíkovej 1 v Nitre o 18.00 hodine. Účinkujú: Peter Milčák, Zoltán Rédey, Júlis Fujak Uvedenie monografie Zoltána Rédeya v prítomnosti autora, a ďalších vydavateľských noviniek z roku 2018 (Dorota Koman Stroj na čítanie, Marcin Świetlicki Nesamozrejmé, Jon Fosse Básne, Dušan Dušek Veľká potreba lampášov).
Fotogaléria
Názov podujatia
Profil vydavateľstva Modrý Peter / Uvedenie knižnej monografie Z. Rédeya Krátka správa o dlhej trase osamelého bežca (Poézia Ivana Štrpku)

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
12.03.2019

Popis projektu

Uvedenie monografie Zoltána Rédeya v prítomnosti autora a ďalších vydavateľských noviniek z roku 2018 (Dorota Koman Stroj na čítanie, Marcin Świetlicki Nesamozrejmé, Jon Fosse Básne, Dušan Dušek Veľká potreba lampášov).

Názov prímateľa
Modrý Peter

Celkový rozpočet:
6 310,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €