Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

4-3-2-1... / Cyklus besied so súčasnými slovenskými spisovateľmi

Krátky opis
Projekt nadväzuje na predošlú bohatú činnosť v oblasti šírenia a propagácie slovenskej literatúry. Moderátorom a spolutvorcom dramaturgie je od začiatku cyklu Dado Nagy. Projekt sa primárne zameriava na súčasnú literatúru a prezentáciu autorov, ktorí si získali pozornosť odbornej verejnosti ako ocenení alebo nominovaní na ceny v prestížnych literárnych súťažiach. Súčasťou besied je okrem moderovanej diskusie so spisovateľom aj autorské čítanie textov.
Fotogaléria
Názov podujatia
4-3-2-1... / Cyklus besied so súčasnými slovenskými spisovateľmi

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
21.03.2019 - 25.04.2019

Popis projektu

4-3-2-1...
Cyklus besied so súčasnými slovenskými spisovateľmi

 

Moderátor: DADO NAGY
13. ročník


 21. 3. 2019 o 18.00 hod.

Martin Jurík


4. 4. 2019 o 18.00 hod.

Veronika Homolová Tóthová


25. 4. 2019 o 18.00 hod.

Etela Farkašová


Vstup voľný.

Nitrianska galéria, Župné námestie 3, Nitra

www.nitrianskagaleria.sk

 

Názov prímateľa
Nitrianska galéria

Celkový rozpočet:
2 106,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €