Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
Tri smrtky určite vyplávajú a my sa budeme plaviť s nimi. Vandine more je pripravené, bažanty a drobné hlodavce majú dosť slobody. Okrem literárnych vôd iste zavítame aj do iných sfér, pretože Vanda Rozenbergová je nielen výbornou spisovateľkou, ale aj originálnou výtvarníčkou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vanda Rozenbergová / autorská beseda

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
08.03.2019

Popis projektu

Tri smrtky určite vyplávajú a my sa budeme plaviť s nimi. Vandine more je pripravené, bažanty a drobné hlodavce majú dosť slobody. Okrem literárnych vôd iste zavítame aj do iných sfér, pretože Vanda Rozenbergová je nielen výbornou spisovateľkou, ale aj originálnou výtvarníčkou. Fandí elektronickej muzike a deťom. A dospelým, samozrejme, tiež. Skrátka ľuďom, takým či onakým. O tomto všetkom a možno ešte o všeličom inom už 8. marca.
P.S.: Veríme, že Vanda nám prečíta aj ukážku zo svojej tvorby, hoci to vraj robí nerada.

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €