Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečný kolotoč

Krátky opis
Tanečný kolotoč je prehliadka a súťaž pre neprofesionálnych tanečníkov, rôznych štýlov: hip hop, show dance, disko dance, mažoretky a iné.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný kolotoč

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
11.03.2019 - 01.04.2019

Popis projektu
Aj tento rok Krajské osvetové stredisko v Nitre organizuje prehliadku a súťaž pre neprofesionálnych tanečníkov, Tanečný kolotoč, aj vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia.
Predstavia sa tanečné krúžky a aj jednotlivci z okresov Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce a v druhom kole, sa predstavia tanečníci z celého Nitrianskeho kraja. 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
3 020,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €