Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďme si čítať

Krátky opis
Enviromentálna zábavno-súťažná beseda ku knihe "Delfín Dilo" spojená so súťažou, ktorá odhalí pozornosť detí na prednáške.
Fotogaléria
Názov podujatia
Enviromentálna zábavno-súťažná beseda "Delfín Dilo"

Miesto konania / kraj
Smižany / Spišská Nová Ves

Termín konania
21.03.2019

Popis projektu

Garantom odbornej besedy s environmentálnou témou „Delfín Dilo“ je MUDr. Eleonóra Gašparová, ktorá sa zaoberá environmentálnou problematikou ochrany živočíchov – konkrétne delfínov. Prezentáciou knihy „Delfín Dilo“ a samotnou prácou s ňou so zapojením detí poukáže možnosti zaujímavého čítania spojeného s prierezovou témou ochrany životného prostredia. Beseda sa uskutoční 21. marca 2019 o 14. 00 hod. v Obecnej knižnici v Smižanoch.

 

Názov prímateľa
Obec Smižany

Celkový rozpočet:
1 280,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €