Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďme si čítať

Krátky opis
Literárne hodiny, venovaná spisovateľke M. Rázusovej Martákovej - Chlapčekovo leto, ktorej súčasťou bude prezentácia zakúpených nových kníh za podpory FPU. Poduajtia sa uskutočnia v dňoch 27. a 28. marca 2019 so začiatkom o 10.00 hod. v Obecnej knižnici v Smižanoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna hodina pre 2. ročník ZŠ

Miesto konania / kraj
Smižany / Spišská Nová Ves

Termín konania
27.03.2019

Popis projektu

Hlavným výstupom projektu je doplnenie knižničného fondu literatúrou prevažne slovenských autorov - titulmi pre deti a mládež, dospelý čitateľ -  krásna literatúra a odborná literatúra v širšom rozsahu. Sekundárnym dopadom realizovaného projektu sa predpokladá vyšší počet čitateľov, ako aj zvýšenie frekvencie návštevnosti už registrovaných čitateľov. Prostredníctvom uvedených výstupov a aktivít bude dosiahnutý cieľ projektu - posilnenie motivácie detí k čítaniu, vzťahu ku knihám slovenských autorov a zvyšovanie čitateľskej gramotnosti vo všetkých vekových úrovniach. 

Názov prímateľa
Obec Smižany

Celkový rozpočet:
1 280,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €