Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nenechajme knihy zapadnúť prachom

Krátky opis
Školská knižnica Spojenej školy, SNP 16 v Sabinove organizuje od 11. 3. 2019 do 29. 3. 2019 projektovú aktivitu pre žiakov pod názvom Moja naj kniha.
Fotogaléria
Názov podujatia
Moja naj kniha

Miesto konania / kraj
Sabinov / Sabinov

Termín konania
11.03.2019 - 29.03.2019

Popis projektu

V rámci tejto aktivity majú žiaci možnosť prezentovať svoju obľúbenú knihu alebo autora pred ostatnými spolužiakmi.

Názov prímateľa
Spojená škola

Celkový rozpočet:
1 055,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €