Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019

Krátky opis
V rámci projektu "Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019" realizujeme výstavu venovanú k 100. výročiu úmrtia M. R. Štefánika.
Fotogaléria
Názov podujatia
výstava "Práca - láska - statočnosť"

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
11.03.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

"Práca - láska - statočnosť" - Sprievodným podujatím projektu Literárna Prievidza pokračuje aj v roku 2019 bude od marca do decembra 2019 výstava k 100. výročiu tragickej smrti Milana Rastislava Štefánika.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 713,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €