Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky, besedy a tvorivé dielne...

Krátky opis
Tvorivé dielne s ilustrátorom Mirom Regitkom sa uskutočnia 12.3.2019 so začiatkom o 13.30 v knižnici.Deti na vlastné oči uvidia jeho tvorbu, lebo keď človek vidí jeho ilustrácie, mnohokrát má pocit, že to sa ani nedá nakresliť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé dielne s Mirom Regitkom...

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
12.03.2019

Popis projektu

Podujatie Tvorivé dielne s Mirom Regitkom je z projektu Prednášky, besedy a tvorivé dielne...

Podujatie z verejných zdrojov podporí FOND NA PODPORU UMENIA- hlavný partner .

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €