Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

55. výročie FS Železiar

Krátky opis
Premiérový program folklórneho súboru Železiar, pri príležitosti 55. výročia vzniku súboru
Fotogaléria
Názov podujatia
Ňe jeden, ňe dva, ňe tri

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
24.02.2019

Popis projektu

Folklórny súbor Železiar oslavuje svoje 55. narodeniny. Pri tejto príležitosti vznikol program s názvom "Ňe jeden, ňe dva, ňe tri..." ktorý je venovaný 55 rokom účinkovania na folklórnej scéne. Program pozostáva z nových choreografií  a obsahovo je zameraný na neznáme a málo známe tance z regiónu Horného Zemplína (Zalužice), Spiša, Kysúc  a Považia. Premiéra programu sa uskutoční dňa 24.2. 2019 o 14:30 a 17:00 v Štatnom divadle v Košiciach. 

Názov prímateľa
Košické folklórne štúdio

Celkový rozpočet:
9 370,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €