Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

MUSICA CAMERALIS 19

Krátky opis
Záverečný koncert jarného cyklu súboru starej hudby MUSICA AETERNA s odborným výkladom, venovaný 100. výročiu narodenia jej zakladateľa prof. Jána Albrechta. V prestávke je príjemné stretnutie s umelcami pri šálke kávy alebo čaju.
Fotogaléria
Názov podujatia
MUSICA CAMERALIS 19

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Musica aeterna

Celkový rozpočet:
13 500,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €