Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Z lásky k tradíciám

Krátky opis
Tanečný a spevavý dom určený pre širokú folklórnu verejnosť vranovského regiónu. 1. Tanečný a spevavý dom - tance a spevy z Kamenice nad Cirochou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vranovské tanečné domy

Miesto konania / kraj
Hanušovce nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
01.03.2019

Popis projektu

Vranovské tanečné domy - Náš plán tanečných domov pre rok 2019 bude postavený na kvartálnom princípe delenia kalendárneho roka – to znamená plánujeme 4 tanečné domy , na ktorých sa vždy budú učiť tance z rôznych oblastí Slovenska. Pridanou hodnotou každého tanečného domu bude „prídavokbonus“ vo forme buď spevavého domu, detského tanečného domčeka alebo etno-domu.Vranovské tanečné domy je žánrovo vyprofilovaný projekt s moderným a jasným smerovaním vychádzajúcim z tradície. Chceme ponúknuť zážitok z priameho poznania tanečného, spevného, hudobného i etnologického materiálu prostredníctvom reálneho interaktívneho prístupu.

Názov prímateľa
Hornozemplínske osvetové stredisko vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
4 325,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €