Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Priadky - vzdelávacie podujatie o priadkach a pradení s Jurajom Matiašom, Máriou Kropávčovou, heligonkárom Ferkom Poprovským, Ženskou speváckou skupinou FS Vepor z Klenovca. Aktivita sa organizuje v Obci Striežovce, 22. januára 2019 o 17:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Priadky

Miesto konania / kraj
Hrušovo / Rimavská Sobota

Termín konania
22.02.2019

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK, o. z. Strižeovské zvony, Obec Striežovce pozývajú na vzdelávaciu aktivitu Priadky, realizovanú v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Priadky sa konajú 22. februára 2019, od 17:00 v Kultúrnom dome v Striežovciach. Na priadkach sa predstavia Juraj Matiaš, Mária Kropáčová, Ferko Poprovský, Ženská spevácka skupina FS Vepor z Klenovca. V rámci tejto aktivity budú prezentované tradičné výšivky a ručné práce, výroba gágoríkov.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €