Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Vzdelávanie pre vedúcich detských folklórnych kolektívov v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre s odbornými lektorkami, tanečnými pedagogičkami a choreografkami Agátou Krausovou, Katarínou Babčákovou a Lenkou Konečnou.
Fotogaléria
Názov podujatia
K prameňom tradícií

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
15.02.2019

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre pozýva na vzdelávanie v podobe metodickej pomoci - individuálnych konzultácií k pripraveným choreografiám pre vedúcich detských folklórnych kolektívov, ktoré sa budú konať v priestoroch Krajského osvetového strediska na Fatranskej 3, v Nitre 15. februára 2019 od 9.00 do 16.00 pod vedením odborníčok v oblasti tradičnej kultúry Agáty Krausovej, Kataríny Babčákovej a Lenky Konečnej. Účastníci získajú cenné teoreticko-praktické informácie k tvorbe programových čísel.

 

Vyplnenú prihlášku a písomný súhlas zašlite e-mailom na: linda.stulajterova@kosnr.sk, alebo na adresu: Mgr. Linda Štulajterová, Krajské osvetové stredisko v Nitre, Fatranská 3, 949 01 Nitra. Bližšie informácie: 0911/54 00 22, 037/653 25 44.

 

Tešíme sa na stretnutie.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €