Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Workshop určený pedagógom, ktorí chcú viesť deti k láske k literatúre.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako na čítanie a čitateľskú gramotnosť

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
08.02.2019

Popis projektu

Budeme sa zaoberať otázkami: Ako inšpirovať žiakov, aby sa stali celoživotnými čitateľmi? Ako kvalitne pracovať s textom na hodinách? Súčasťou seminára budú modelové hodiny a ich analýza. Teoretické vstupy sú zamerané na poznanie čitateľských zručností, spôsoby ich rozvíjania a na inšpirácie k podpore záujmu o čítanie.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €