Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ján Kákoš: O TROCH KRÁSACH SVETA

Krátky opis
Premiéra inscenácie rozprávky - autogramiáda umelcov a tvorivé dielne pre deti a ich rodičov po premiére rozprávky
Fotogaléria
Názov podujatia
Autogramiáda a tvorivé dielne po premiére rozprávky

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
02.12.2018

Popis projektu

Po premiére každej inscenácie rozprávky Divadlo JGT organizuje pre svojich najmenších návštevníkov autogramiádu účinkujúcich umelcov a tvorcov diela. Malí diváci si okrem podpisov na tzv. podpisovej karte odnášajú domov aj fotozábery s obľúbenými postavami z rozprávky. Vo foyer divadla sú zároveň pripravené tvorivé dielne pre detských divákov, kde si do večerných hodín vytvárajú predmety, ktoré im budú dlho pripomínať jedinečné chvíle strávené v Divadle JGT.

Názov prímateľa
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského

Celkový rozpočet:
13 750,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €