Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Novým webom bližšie k používateľom

Krátky opis
Krajská knižnica Ľudovíta Štúra vo Zvolene vytvorila nové webové sídlo, ktoré dizajnovo, esteticky a obsahovo prezentujte aktivity knižnice, skvalitňuje knižnično-informačné služby jej používateľov, zlepšuje možnosti komunikácie a prezentovania digitálneho obsahu knižnice v kvalitnom redakčnom systéme.
Fotogaléria
Názov podujatia
Máme nový web

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
01.12.2018 - 31.12.2018

Popis projektu
Názov prímateľa
Krajská knižnica Ľudovíta Štúra

Celkový rozpočet:
2 748,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €